Soutež
Soutěžte o difuzér s unikátní vůní Sense
Spánek je o správné matraci, posteli a také vhodném prostředí, které nás během spánku obklopuje. Toto prostředí je tvořeno osvětlením, zvukem a v neposlední řadě také vůní. Právě vůně má pro náš spánek zásadní význam.

vune do loznice SENSE

Společnost ProSpánek představuje SENSE
Vůni, která byla poprvé v historii vyvinuta speciálně pro navození klidného spánku. Jedná se o kombinaci 40 různých přírodních vůní. Toto unikátní spojení vytváří dokonalou rovnováhu mezi relaxací a vášní. Pokud navštívíte jednu z 19 prodejen ProSpánek v České republice, můžete sí vůni Sense nejen vyzkoušet, ale zdarma využít poradenství specialistů, kteří vám pomohou najít ideální řešení pro klidný a ničím nerušený spánek.


Soutěžte a vyhrajte difuzér Sense
Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát jeden ze tří difuzérů Sense 200 ml a nechat se hýčkat opojnou vůní u sebe doma. Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete 150., 300. nebo 450. v pořadí.

difuzer SENSE

Nápovědu naleznete na www.prospanek.cz.
Soutěžit můžete do konce ledna.


Pro využití, v jaké místnosti byla vůně Sense speciálně navržena?Pokud chcete soutěžit, musíte být přihlášený(a) jako registrovaný uživatel. Pro registraci/přihlášení pokračujte zde
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze