Soutež
Velká soutěž o RETRO produkty Russell Hobbs
Prázdniny utekly jako voda a pomalu se s námi bude loučit i teplé léto. O slovo se přihlásí podzim, který je příslibem barevně zbarvené přírody i citelné změny teplot. Abychom vám zpříjemnili babí léto a vynahradili skutečnost, že horké měsíce jsou za námi, máme pro vás velkou zářijovou soutěž, kterou si určitě nenechte ujít!

soutez Russell Hobbs

Zatočte kolem osudu a zapojte se do velké soutěže o Retro produkty značky Russell Hobbs! Na čtyři výherce čekají produkty v elegantní černé variantě. Zkuste štěstí, možná se usměje právě na vás!

A na jaké ceny se můžete těšit?
Každý týden můžete vyhrát jeden z produktů Russell Hobbs:
• 1.9. – 7.9. můžete soutěžit o Gril Retro Classic Noir s odnímatelnými plochami, s ním sobě, rodině nebo přátelům hravě připravíte chutné a zdravé pochoutky
• 8.9. – 14.9. hrajeme o Varnou konvici Retro Classic Noir s celou řadou praktických vlastností, které vám vyrazí dech
• 15.9. – 21.9. pro vás máme připraven kávovar Retro Classic Noir, který potěší každého milovníka dobré kávy
• 22.9. – 28.9. na vás čeká topinkovač Retro Classic Noir, díky kterému je pečivo vždy krásně zlatavé a lahodně křupavé

Jak se zapojit do soutěže?
Čekají na vás celkem 4 soutěžní kola, která odstartují vždy v pátek. V každém týdnu budeme hrát o jiný produkt a pro každý z nich bude připravena vždy nová soutěžní otázka, sledujte tedy soutěž pravidelně každý týden a vaše šance na výhru se znásobí! Lákavou cenu vyhraje vždy 100. správně odpovídající účastník. Šance vyhrát je vysoká! Správnou odpověď hledejte na stránkách Russell Hobbs.


Jaký je objem skleněné konvice?Pokud chcete soutěžit, musíte být přihlášený(a) jako registrovaný uživatel. Pro registraci/přihlášení pokračujte zde
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze