Nová okna

Náš tip: Rekonstrukce domu
Získejte neomezený výhled díky střešnímu oknu nové generace
Velká posuvná střešní okna Solara PERSPEKTIV
Správná montáž střešního okna zabrání tepelným ztrátám
Použít při montáži oken jeřáb na jednopatrový domek? I s takovým případem už jsme se setkali, a stává se to čím dál častěji. Zákazníci chtějí mít krásný výhled přes velké fixní okno, ale bohužel jeho montáž s sebou nese určité komplikace....celý článek


V rámci naší rekonstrukce jsme řešili kompletní výměnu oken, pojďte se nyní podívat na video o správné montáži oken, které jsme pro vás připravili. Kvalitně provedená montáž je zárukou správné funkce nových oken. Velkou pozornost jsme věnovali připojovací spáře, tedy prostoru mezi okenním rámem a ostěním....celý článek


Okna dotvářejí vzhled domu, a zároveň významně ovlivňují jeho energetickou náročnost. V rámci naší kompletní rekonstrukce jsme proto nemohli opomenout jejich výměnu....celý článek


Nejčastější dotazy
Plastová oka sluší především novostavbám. Nabídka designů je však natolik rozmanitá, že je lze použít prakticky na všechny typy staveb.


Okna z tohoto tradičního přírodního materiál vyznačují snadnou údržbou a mnohaletou životností. Dále mají nízkou hodnotu koeficientu tepelné roztažnosti a koeficientu tvarových změn. A nesmíme zapomenout ani na jejich vynikající tepelně izolační vlastnosti, ani na odolnost vůči požáru.


Okenní profil je tvarová lišta, ze které se skládá okenní rám. Profil významně ovlivňuje vnější vzhled okna, a tedy i celého domu.


Bezpečnostní kliky představují významný ochranný prvek, který chrání dům před možným narušením soukromím zvenčí, nejčastěji před vloupáním. Kliku lze zevnitř plně ovládat, ale je blokována před případným vniknutím zvenčí.


Velmi moderní jsou plastová okna, která svým designem imitují přírodní materiály, především dřevěný masiv. Oblíbený je například dub, mahagon, nebo ořech.


Především protože zabraňují nepříjemnému zahřívání interiéru, čímž snižují zátěž klimatizace, šetří energii a aktivně přispívají ke zlepšování životního prostředí.


Zajímavé odkazy
Zdravé spaní
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze
Štítky