Úvod

Velká posuvná střešní okna Solara PERSPEKTIV

Využít plně potenciál podkrovních prostor a plochých střech je možné teprve s kvalitním návrhem střešního prosklení. Vizuální otevření prostoru vzbuzuje pocity volnosti a vzdušnosti, často se navíc spojuje s charismatickými výhledy na střechy a věže města či přírody.


Solara PERSPEKTIV je zakázkově vyráběné odsuvné střešní prosklení. Celé plochy prosklení se odsouvají nad krytinu či nad fixně zasklenou část. Při zabudování nad úroveň podlahy jej lze využívat jako výstup na terasu.

Individuální výroba na zakázku zajistí každému zákazníkovi to pravé. Velikost prosklení v kombinaci s pevně prosklenými díly je téměř neomezená, závisí na možnostech konstrukce střechy. Patentovaný robustní systém posuvu z nerezové oceli, je vyjímečně lehký a zajišťuje plynulý manuální posuv, který je možné opatřít elektrickým pohonem pro větší pohodlí.

U společnosti Solara najdete široký výběr skel, povrchové úpravy dřevěných rámů i materiálů vnějšího oplechování. Navíc integrovaný portál kování Siegenia zajistí pomocí štěrbinové ventilaci přísun čersvého vzduchu a zabrání tak nežádoucímu vzniku vlhkosti a plísní.

stresni prosleni Solara PEERSPEKTIV
Luxusní střešní prosklení Solara PERSPEKTIV – 3 sklo s protisluneční vrstvou SunCool v jednom ze střešních bytů v Praze.

Kontakt: U Skladu 1, 143 00 Praha 4
www.solara.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze