Dřevostavby

Náš tip: Rekonstrukce domu
Rozhovor s majitelem dřevostavby KUBIS 631: Jak dlouho stavba probíhala a jak se jim bydlí?
Není dřevostavba jako dřevostavba
Proč vybrat bydlení v dřevostavbě?
Zajímá vás, jak se bydlí v dřevostavbě? Zeptali jsme se čtyřčlenné rodiny, jak se jim bydlí v montovaném domě KUBIS 632, který obývají více než rok. Tento typ domu vybrali hlavně proto, že se jim líbil a mohli si ho pořídit za perfektní cenu bez všelijakých doplatků a víceprací. Jak jsou spokojeni s náklady na provoz domu?...celý článek


Montovaný dům se během posledních několika let stal synonymem moderního bydlení za příznivou cenu. Proč je tomu tak? A jaké jsou další přednosti rodinného domu v podobě dřevostavby? Zeptali jsme se odborníků ze společnosti RD Rýmařov, a poté jsme pro Vás hlavní výhody shrnuli v následujícím článku....celý článek


Dřevostavby v současnosti patří mezi často diskutovatelné otázky v oblasti moderního bydlení. Přestože počet jejich příznivců stále roste, většina z nás zůstává vůči této alternativě zděných domů nadále skeptická. Proč je tomu tak? Jaká jsou hlavní klady a zápory montovaných domů? Zeptali jsme se za Vás....celý článek


Nejčastější dotazy
Jedním z faktorů je nedostatečná informovanost lidí (je velmi málo oficiálních zdrojů, které píší o dřevostavbách), dále silně zakořeněný kult cihly, betonu a panelů, které byly ve velkém používány v dobách konjunktury, malá podpora z akademické obce, která byla také směřována určitým systémem. Dnešní doba je jiná, dřevostavby získávají rychle popularitu, díky výborným materiálům, nízké energetické náročnosti domu, kreativním projektům, znovu-obnovitelnosti zdrojů použitých při stavbě, rychlosti a přesnosti práce.


Záleží na zvolení technologie výroby, v RD Rýmařov domy prefabrikujeme, tedy komponenty (stěny, příčky, stropy, střešní komponenty) vyrobíme v halách a na staveniště je dovezeme již hotové kamiony, samotná montáž rodinného domu je do měsíce na klíč, jako revoluční je náš 100 metrový dům KUBIS 631/632, kdy dům dokončíme na klíč již za 11 dní. Jde tedy o velice rychlou realizaci, která u zděných domů není možná.


Cena kvalitní dřevostavby je srovnatelná s cenou za zděný dům.


Finální cenu ovlivňuje několik faktorů, např. zvolený systém vytápění a také výběrové materiály. V nabídce RD Rýmařov máme mnoho typových domů, umíme realizovat také atypické domy dle vlastního projektu, garantujeme nenavýšení ceny za vícepráce.


Vlastní dům se zahrádkou, rodinná atmosféra, energetická nenáročnost. RD Rýmařov nabízí několik domů pod 2 mil s DPH na klíč a se základovou deskou, velikostně cca 100 m2. Cena dřevostavby je tedy srovnatelná s cenou bytu ve větším městě. Nespornou výhodou je, že získáte vlastní rodinné bydlení.


V každém případě si zjistěte reference, podívejte se do vzorového domu, případně si promluvte s někým, kdo v domě žije. Reference na doporučení je nejsilnější prodejní argument.


Zajímavé odkazy
Nová okna
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze
Štítky