Chytré bydlení

Náš tip: Rekonstrukce domu
Otevírání pro domy s provozovnou
ROZHOVOR na téma chytré bydlení
Bezpečnost domu začíná u zvonku
Při návrhu nebo zařizování domu je komunikace mezi vstupem nebo brankou a obyvateli jednou z posledních věcí, na které si zadavatel vzpomene. Do svého moderního domu z 21. stolení potom dostane obyčejný zvonek nebo jednoduchý domovní telefon, které pamatují století páry. Dalších 30 let, po které bude majiteli dům sloužit, tak bude běhat z patra ke dveřím jen proto, aby otevřel svým dětem, vracejícím se ze školy....celý článek


Nejčastější dotazy
Dveřní komunikátor, interkom, obohatí váš dům i byt o možnost audio či video komunikace s příchozími návštěvami. Pomocí vnitřní odpovídací jednotky pak můžete snadno otevřít dveře a nemusíte nikam chodit. Víte, komu otevíráte, a nemusíte chodit ke dveřím. Díky video komunikaci si můžete návštěvu i prohlédnout, což vede ke zvýšení bezpečnosti.


IP interkom komunikuje přes IP protokol, který například využívají i běžné osobní počítače pro síťovou komunikaci. Lze tedy využít i stejnou infrastrukturu jako pro domácí síť. Například tedy lze streamovat video v HD kvalitě.


Kvalitní video a hlasovou komunikaci, detekci pohybu a odeslání snímku e-mailem, vysokorychlostní komunikační rozhraní a možnost instalovat interkom povrchovou či zapuštěnou montáží.


Interkom lze snadno propojit s IP kamerou (případně celým CCTV systémem) a díky tomu vytvořit ucelené řešení pro bezpečnou domácnost. Pozná, pokud jsou otevřené dveře příliš dlouho a tuto skutečnost oznámí jinému systému. Dokáže bezpečně ovládat elektronický dveřní zámek.


Díky aplikaci 2N® Mobile Video vidíte na svém zařízení živé video z kamery dveřního komunikátoru. S návštěvou můžete prostřednictvím aplikace mluvit a případně ji vpustit dovnitř. Také v mobilní aplikaci uvidíte všechny zmeškané návštěvy.


Zajímavé odkazy
Zdravé spaní
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze
Štítky