Úvod

Barevná podlaha pokojíčku sluší!

Představte si dětský svět fantazie a pohádek. Jaká je v takovém světě podlaha? Určitě barevná, ideálně měkoučká a příjemně hřejivá. V představách rodičů je potom ideální podlaha do pokojíčku odolná a snadná na úklid. Vinylové podlahy svými vlastnostmi uspokojí celou rodinu.


Ideální do dětského pokoje
Děti si ze všeho nejraději hrají na zemi. Podlahová krytina v jejich pokoji by proto měla být příjemně teplá, měkká, a zároveň velmi odolná vůči mechanickému i chemickému poškození. Bonusem navíc je potom možnost výběru z rozmanité škály barev. Že je obtížné tyto vlastnosti skloubit? Vinylové podlahy z Fatry to dokáží.
Například vinylové dílce Thermofix, jak již samotný název napovídá, vůbec nestudí, a proto si na něm mohou děti dlouho hrát, aniž byste museli mít obavu, že se na zemi nachladí. Podobně jako na koberci. Jenže na rozdíl od koberce ve vinylové podlaze nežijí roztoči, a tudíž je vhodná také pro alergiky.

lino Fatra Dual

Tradiční LINO Fatra je zase ideální díky své vysoké odolnosti a kombinovatelnosti dezénů. Fantazii se meze nekladou! Z LINA Fatra vykouzlíte originální podlahu pro vaše děti.

Podlaha do všech místností
Děti si však nehrají pouze ve svém pokoji, ale také ostatních místnostech. Tak třeba kuchyň, srdce domova, místo kde dostane podlaha nejvíce zabrat, a které vyžaduje častý úklid. Maminky proto ocení snadnou údržbu, vinylovou podlahu stačí pouze setřít mopem. Ať už dítě vylije cokoli, a udeří do podlahy čímkoli, její krásný vzhled zůstane nenarušený. Vysoká odolnost jde ruku v ruce s dlouhou životností, což je vlastnost, která zase potěší tatínky. Stejně jako výborné tepelně izolační vlastnosti, které společně s pocitovou hřejivostí podlahy, přispívají ke snižování nákladů na vytápění. A nesmíme zapomenout ani na odolnost vůči vlhkosti, což je důležité zejména v koupelně. Jak vidíte, vinylová podlaha má spoustu předností.

vinylova podlaha, dekor kourovy dub

Pro Vás a Vaše děti
Zaujaly Vás vynikající užitné vlastnosti moderních vinylových podlah z Fatry natolik, že už jen přemýšlíte, v jakém designu si ji pořídíte? Jaký zvolíte motiv či vzor? Zda se do Vašeho interiéru hodí spíše světlý či tmavý odstín? Navštivte webové stránky www.fatrafloor.cz či virtuální showroom a vyberte si tu nejkrásnější podlahu pro Vás i Vaše děti.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze