Úvod

Látkové rolety den a noc

Uvažujete o tom, že si pořídíte látkové rolety? Nechte se inspirovat nejnovějšími trendy ve stínící technice. Látkové rolety den a noc Vám dokážou zajistit dokonalou regulaci osvětlení.


Oblíbené látkové rolety
Látkové rolety představují oblíbenou alternativu klasických záclon nebo závěsů. Díky možnosti výběru ze široké palety různých materiálů, vzorů a barev si můžeme vybrat rolety nejen v požadovaném designu, ale také stupni průsvitnosti. Látky na rolety se vyrábějí v různých intenzitách stínění, od decentního zastínění, kdy rolety nahrazují jemné záclony, až po úplné zatemnění, kdy věrně imitují závěsy. Díky dobré stínící schopnosti, dekorativnímu vzhledu a pohodlnému ovládání patří látkové rolety mezi nejvyhledávanější prvky moderní stínící techniky. Většina látek je navíc opatřena antistatickou povrchovou úpravou bránící usazování prachu a dalších nečistot.Inovace den a noc
Snad jediný nedostatek látkových rolet donedávna představovala absence možnosti efektivně měnit intenzitu stínění. Novinka v podobě látkové rolety den a noc ho však pomohla úspěšně vyřešit. Tajemství tohoto inovativního řešení spočívá v provedení rolety založeném na kombinaci horizontálních pásů s různou absorpcí světla. Dvojité vedení látek se střídajícími se pruhy, které mají rozdílnou průsvitnost, umožňuje dokonalou regulaci intenzity stínění. Průsvitnější látka je synonymem jasného dne, zatímco zatemňující látka patří noci.Stejně jako běžné látkové rolety mají také rolety den a noc praktickou antistatickou povrchovou úpravu. Komfortní ovládání je samozřejmostí. Spojení vynikajících užitných vlastností, elegantního vzhledu, a dokonce i příznivé ceny předznamenává této novince slibnou budoucnost.Více informací a fotografie najdete na www.Rolrols.cz.

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze