Úvod

Sprchové kanálky Geberit CleanLine - jednoduše čisté, jednoduše krásné

Sprchy v úrovni podlahy jsou dnes velmi oblíbené a žádané. Ideální řešením je nový sprchový kanálek Geberit CleanLine, který zvládá na výbornou všechny požadavky na čistotu a hygienu.


Pokud jste už někdy čistili běžný sprchový kanálek, pak asi víte, kolik špíny se dokáže pod jeho krytem nahromadit. Sprchové kanálky Geberit CleanLine tento hygienický problém řeší dokonale. Nemají totiž v obtížně přístupných částech žádné skryté hrany nebo rohy. Kromě toho je možné vyndat krátkou část krycí lišty s integrovanou hřebenovou vložkou a pohodlně ji vyčistit.

Možnosti umístění kanálku v rámci sprchového koutu jsou opravdu flexibilní, je možné ho nainstalovat dokonce přímo u stěny. Kanálek, který jsou vyrobeny z kartáčované nerezové oceli, si můžete nechat uříznout přesně na míru Vašeho sprchového koutu. Po dokončení montáže fungují kanálky jako otevřené sběrné profily, které odvádějí vodu do odpadního potrubí.

Sprchové kanálky Geberit CleanLine se mohou pochlubit montážním a těsnicím systémem promyšleným do posledního detailu, díky kterému je jejich instalace stejně snadná jako u běžných podlahových vpustí. Majitelé budov a bytů se tak mohou spolehnout na to, že podlaha jejich sprchového koutu bude trvale bezvadně utěsněná.

sprchovy kanalek Geberit

Přizpůsobivé
Sprchové kanálky Geberit CleanLine lze umístit kamkoliv a upravit je přesně na míru velikosti Vašeho sprchového koutu.

Sprchovy kanalek Geberit CleanLine

Hygienické

Sprchové kanálky Geberit CleanLine je možné rychle a snadno vyčistit.

kryt listy s hrebenovou vlozkou

Dobře promyšlené
Kryt lišty obsahuje hřebenovou vložku, která účinně zachycuje vlasy a jiné větší částice a předchází tak ucpání odtoku.

Více informací naleznete na www.geberit.cz/cleanline.

logo Geberit
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze