Úvod

Vysoké postele, ručně vyráběné, to je Pullman!

Nejvyšší kvalita, precizní řemeslné umění a navíc vlastní styl s rozpoznatelným podpisem.


Všechny hodnoty, s nimiž se významný holandský výrobce PULLMAN zapsal mezi špičkové výrobce postelových systémů.

Ručně vyráběné luxusní postele, matrace a doplňky PULLMAN spojují v sobě skvělý design a unikátní patentovanou technologii výroby (Inside Pocket Spring). Výsledkem jsou produkty s vysokou užitnou hodnotou. Vysoké postele pro kvalitní spánek a pohodlné vstávání, pokrokové polohovací systémy na dálkové ovládání pro odpočinek či práci, ruční čalounění s možností výběru z více než 200 druhů látek a barev – to je jen krátký výčet vlastností postelí, které PULLMAN poskytuje náročným zákazníkům.
Vstupte do světa zdravého a stylového spaní. Probuďte se odpočatí – BE RELAXED!

Pokrokové polohování

Každá postel PULLMAN může být, na přání zákazníka, vybavena pokrokovým polohovacím systémem na dálkové ovládání. Podle potřeby zákazníka může být vybavena až 3-mi motory včetně unikátního systému Slide-Back, který za necelých 20 vteřin promění klasickou vysoce kvalitní postel v pohodlné křeslo. Automaticky výsuvná podpora krční páteře je samozřejmostí a zajistí tělu správnou polohu i při dlouhodobé práci, čtení nebo jiné činnosti. Celá koncepce vychází z ergonomie a vytváří tak pro lidské tělo ideální podmínky. Motory jsou součástí konstrukce postele, nezasahují do vzhledu a mají téměř neslyšný chod.Ruční čalounění
Postele PULLMAN jsou čalouněné. Na výběr je více než 200 potahových materiálů co do typů a barev, což uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka a postel se rázem stane součástí nebo dominantou interiéru ložnice. Vycházejíc z přání a potřeb našich zákazníků nabízíme možnost použití vlastní látky pro čalounění, čímž se zaručí 100%-ní soulad mezi projektem ložnice, ložnicového nábytku a postele. Specialitou značky PULLMAN jsou i matrace v barevném provedení tak, že odpovídají barvě celé postele. Takto vybavena postel se stává nejen komfortním místem pro spaní a odpočinek, nýbrž i velice zajímavým kusem nábytku ve vlastním stylu.Vysoké postele
Čím dál tím víc zákazníků v České republice objevuje výhody vysokých postelí. Vysoké (tzv. kontinentální) spaní má nesporné, nikoliv jen estetické, výhody. Značka PULLMAN se specializuje právě na vysoké postele. V závislosti na podkladovém systému (tzv. boxspringu), typu postele, matrace a vrchní top matrace se celková výška postele pohybuje v rozmezí od 55 do 75cm.

O značce PULLMANPůvod komfortní koncepce spánku Pullman sahá až do roku 1865, kdy George Pullman vynalezl unikátní pružinový systém a aplikoval tento systém v luxusních vlacích, např. ve vlaku Orient Express. Pullman navrhuje a vyrábí v Holandsku od roku 1937 matrace, postele a pohodlné top matrace. Ryze holandské výrobky jsou zhotovovány těmi nejlepšími designéry a řemeslníky, na základě vize, že zákazníci mají své vlastní unikátní potřeby a nároky na styl, barevnost a pohodlí. Kontakt: www.pullman.cz, tel.: +420 775 431 469, Pullman showroom, Křižíkova 62/506, Praha .

www.pullman.cz


Kam dál?

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze