Soutež
Soutěžte s námi o luxusní lampu v hodnotě 8000 Kč!
Kazí vzhled Vašeho interiéru designově nezdařilá lampa? Vyměňte ji za designově zdařilou! Luxusní lampy vyrobené z přírodních materiálů naplní Vaše bydlení neobyčejně příjemnou atmosférou. Tak proč nezkusit štěstí a jednu lampu nevyhrát?

luxusni designova lampa MANITOK

Doplňky pro Vaše krásné bydlení
Tentokrát jsme pro Vás připravili soutěž se společností Pianeta s.r.o., která se specializuje na prodej, výrobu profesionálních imitací rostlin a distribuci bytových doplňků. V jejím sortimentu najdete širokou nabídku stromů, palem a květin. Květináče a truhlíky, umělé živé ploty, slunečníky z palmových listů a další zajímavé položky pro Vaše krásné bydlení.

detail lampy ze dreva MANITOK

Odpovězte a vyhrajte!
Nás však nejvíce zaujaly stojací lampy z exotického dřeva. Když správně odpovíte na naši soutěžní otázku, můžete vyhrát luxusní stojací lampu MANITOK v hodnotě 8000 Kč.

Nevíte si rady?
Nalistujte stránky www.florum.cz, kde najdete správnou odpověď. Výhru získá šťastlivec, který správně odpoví jako 300. v pořadí.


Jak vysoká je stojací lampa CHENA?Pokud chcete soutěžit, musíte být přihlášený(a) jako registrovaný uživatel. Pro registraci/přihlášení pokračujte zde
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze