Soutež
Soutěž o krásné dekorační polštářky
Dekorační polštářky patří mezi malé velké věci, které dokážou neobyčejně zútulnit každý domov. To interiérové designérky studia VARIÉTÉ Design dobře vědí, a proto polštářky při své tvorbě s oblibou používají. Že byste je také chtěli? Zodpovězte naši soutěžní otázku a můžete se těšit na dekorativní polštářky, které přijdou až k Vám domů.

dekoracni polstarky

Kde najít správnou odpověď

Pokud nemáte ani tušení, která z variant je správná, můžete si buď tipnout, anebo nalistovat stránky internetového obchodu designérek VARIÉTÉ Design www.vsudedobre.com, kde odpověď najdete. A kromě ní samozřejmě také bohatý sortiment dekoračních polštářků evropských značek se zajímavým designem a kvalitou provedení, stejně jako ložní prádlo a další bytový textil pro Váš krásný domov. VSUDEDOBRE.COM, to je e-shop, kde textilním doplňkům skutečně rozumějí.

dekorace polstarky
Polštářky pro vítěze
A jak vypadá výhra? Pro tři vítěze je připraveno celkem 5 dekorativních polštářků:
1. cena: 2 romantické polštářky ze 100 % lnu ve smetanové barvě Liz smetanový
2. cena: 2 etno polštářky v červené melange Marrakesh červený
3. cena:
1 dekorační polštářek s hedvábnou strukturou v černé barvě Passat černý

logo všude dobře
Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži a ať je Váš domov co nejkrásnější! A pokud náhodou nevyhrajete, můžete si polštářky v internetovém obchodě www.vsudedobre.com koupit!


Kolik položek (typů zboží) se nachází v sekci Dekorační polštářky – smetanová, béžová, hnědá?Pokud chcete soutěžit, musíte být přihlášený(a) jako registrovaný uživatel. Pro registraci/přihlášení pokračujte zde
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze