Soutež
Líbí se Vám teakový nábytek? Vyhrajte poukázku na jeho nákup!
Teakový nábytek patří mezi trendy současného bydlení. Nejde však čistě o módní záležitost, nábytek z této exotické dřeviny je navíc neobyčejně odolný a krásný. Také se Vám líbí? Tak proč nezkusit štěstí a nevyhrát poukázku na jeho nákup?

teakovy nabytek

Nejlepší nábytek z teaku

Pokud správně odpovíte na naši soutěžní otázku, která se týká suroviny, z níž se teakový nábytek vyrábí, tedy teakového dřeva, můžete vyhrát poukázku na nákup ve specializovaném obchodě Jawa, který dováží teakový nábytek z indonéského ostrova Jáva. A jak známo, díky tamějším klimatickým podmínkám a tradiční truhlářské ruční výrobě je právě teakový nábytek z Jávy ten nejlepší.

Přemýšlejte dobře, protože ceny jsou opravdu hodnotné:
1. cena:
Poukázka nákup v hodnotě 3000,- Kč
2. cena: Poukázka nákup v hodnotě 1500,- Kč
3. cena: Poukázka nákup v hodnotě 750,- Kč

Poukázky získají ti soutěžící, kteří správně odpoví jako 100., 200. a 300.

zarazka na knihy

Kde hledat správnou odpověď
Správnou odpověď najdete na stránkách obchodu www.jawanabytek.cz. A když už tam budete, můžete si pro inspiraci prohlédnout ukázky z jeho bohatého sortimentu. Skříně, komody, postele, konferenční stolky, doplňky a mnoho dalšího. Svou výherní poukázku můžete uplatnit v kamenném obchodě na Praze 5 na Andělu.

Soutěž probíhá od 11.12.2014 do 18.1.2015. Tak mnoho štěstí!

Jakou barvu má dřevo z jádra teakového stromu, které se používá k výrobě nábytku?Pokud chcete soutěžit, musíte být přihlášený(a) jako registrovaný uživatel. Pro registraci/přihlášení pokračujte zde
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze