Matrace do postele
Téma: Matrace do postele
   Kategorie: Krásná ložnice

 
od: Daniela Š, 31.5.2010 21:57:43
Uvažujeme o koupi zdravotní matrace, jenže po pravdě pořádně nevím, jaký je rozdíl mezi zdravotní matrací a mezi ostatními matracemi, které jsem například viděla v obchodech kolem 5 tis za kus. Máte někdo tyto moderní matrace? Je to opravdu takový rozdíl než ty klasické za menší částky?
od: karoll, 25.1.2013 14:47:40
Nedávno jsem si vybírala novou matraci. Nejdříve jsem jela do velkýho obchoďáku s nábytkem, omakala si vystavený matrace a vůbec jsem z toho nebyla moudrá. Pak jsem cestou náhodou narazila na malý obchod a tam se mi věnovala prodavačka, vyptala se mě na zdr. problémy, alegrie, bolesti zad, typ roštu, jakou mám matraci teď, a pak mi doporučila několik matrací, nechala mě na každý poležet, bylo to fajn, že mi konečně někdo k tomu něco řekl. Tak jsem si tam zrovna vybrala matraci, která mi přišla nejpohodlnější. vybrala jsem si tuhletu: http://www.centrum-matraci.cz/matrace-memory-comfort-90x200-cm-p-1285.html ...myslím, že je to hodně důležité si matraci vyzkoušet, protože mezi těmi matracemi co jsem zkoušela byl docela velký rozdíl tvrdostí a materiálů ze kterých byly vyrobené... a každému vyhovuje něco jiného. Mě osobně na bolavá záda doporučili právě matraci s línou pěnou, prý se nejlíp přizpůsobí zádům a pak tolik nebolí... Je to zdravotní matrace, jak díky té líné pěně na bolavá záda, tak má taky potah se stříbrem, takže je vhodná i pro alergiky...
od: Beruška45, 29.11.2013 21:58:12
Výběr matrace opravdu není snadnou záležitostí. Já jsem vybírala novou matraci v létě a specializovaný obchod jsem navštívila několikrát. Nedovedu si představit, že bych si vybrala matraci jen tak z internetu podle obrázku a uvedených parametrů. Nejlepší je opravdu si na ni lehnout a klidně i nějakou chvíli poležet. Vybrala jsem si tuto matraci http://www.matrace-matex.cz/cs/eshop/matrace/matrace-hypnos-10-akce.html a nelituji. Je složena ze tří druhů pěn (jedna bio, což je mi hodně sympatické :-) a má dvě tuhosti ložných ploch. Myslím, že čas, který jsem věnovala jejímu výběru, se vyplatil.
od: ZuzaK, 13.12.2013 10:20:20
Musím jen souhlasit jak s karoll, tak Beruškou45. Není nic důležitějšího než si na matraci před tím než si ji člověk koupí lehnout.. po nějakých těch dohadech ohledně tvrdosti jsme s manželem narazili na partnerkou matraci Calipo (http://www.matracetropico.cz/matrace-calipo.html), která z tvrdší strany vyhovuje jemu, z měkčí mě. Dokonce vyhrála nějaký test v lázních, což nás při výběru nakonec taky utvrdilo v tom, že bude kvalitní. A opravdu je, spí se na ní velmi dobře, záda nebolí, opravdu velmi komfortní.
od: TerkaBay, 29.11.2016 21:43:10
My máme ty nejlepší zkušenosti s matracemi Tropico, máme partnerskou matraci Forest http://www.matracetropico.cz/matrace-forest.html protože já jsem drobnější a lehčí, partner je silnější a tohle je skvělý kompromis, každý ji máme otočenou z jiné strany a já po dlouhém čase spím opravdu kvalitně a ráno nejsem jak po šichtě
od: Mirila, 18.10.2018 15:20:07
Zajímalo by mě, co tazatelku trápilo, když přemýšlela nad zdravotní vs. ostatní matrace. A co vlastně dnes znamená "ostatní"? Já trpím bolestmi zad, hledám také něco vhodné a je mi jasné, že to musím obejít, vyzkoušet. Bohužel mi nikdo neřekne, jestli mě zrovna na této matraci nebude bolet za 10 dní nebo půl roku záda. Přemýšlím nad https://materasso.cz/matrac/16, 5 let záruka.
od: Sami66, 8.8.2019 12:34:51
Taky jsme uvažovali stejně. Kolem těch 5 tisíc se dá matrace koupit. Jo jinak si ale myslím, že je fajn si dojet matraci vyzkoušet do nějakého kamenného obchodu, pak koupit na internetu za lepší peníz. Dost se mi to osvědčilo i u jiného zboží. My kupovali matrace tady - https://www.aminabytek.cz/matrace/. Fajn je, že mají velký výběr a jelikož jsem v očekávání, tak budeme kupovat i pro malé dětskou matraci.


Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze