Úvod

Designová kolekce plovoucích vinylových podlah FatraClick

Podlaha již není v dnešní době ryze praktickou věcí a základní nutností, ale i důležitým dekoračním prvkem, který udává náladu celého interiéru. Proto se podlahy FatraClick snaží držet krok s nejnovějšími trendy v této oblasti.


Zbrusu nová kolekce plovoucích vinylových podlah představuje 20 osobitých vzorů imitujících řadu dřevin jako například dub, javor, kaštan či ořech. Výjimečnost kolekci dává autentická kresba přírodního dřeva nejen na pohled, ale díky povrchové struktuře i na dotek. Na výběr je ze široké palety odstínů podlah od světle béžové, přes cappuccino, či odstíny šedé až k tmavě hnědé barvě.

vinylova podlaha svetly dub

Spojení vinylu a plovoucí podlahy
Konstrukce FatraClicku účelně kombinuje přednosti vinylových a klasických plovoucích podlah. Díky tomu se tato podlahovina vyznačuje skvělými vlastnostmi. V první řadě je to snadná instalace díky pomocí patentovaného zámkového systému UNICLIC. FatraClick si tak můžete položit sami bez lepení a drahého nářadí. Stačí jen „zakliknout“ jednotlivé dílce do sebe. Podlaha je ihned po položení připravená pro provoz a zatížení. Dalšími přednostmi jsou například minimální nároky na údržbu či odolnost podlahy. FatraClick si zachovává vlastnosti dřeva, jako je teplo a útulnost, zajišťuje nízkou úroveň hluku a také je vhodný pro podlahové vytápění.

plovouci podlaha dub vintage

Technologie
Tato podlahová krytina je složena ze tří základních vrstev. Pomyslný střed podlahy tvoří HDF deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti, která je ve spodní části opatřena zvukově izolační vrstvou korku. Na vrchní část je využito PVC materiálu s polyuretanovou úpravou a nášlapnou vrstvou. FatraClick se vyrábí ve formátu 1235x230 mm s celkovou tloušťkou 9,5 mm, z toho tloušťka nášlapné vrstvy činí 0,40 mm.

podlaha dekor letni dub

Více informací o nové kolekci, obrázkovou galerii, či video s pokládkou FatraClicku najdete na www.fatrafloor.cz.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze