Úvod

Hit tohoto léta! SWEET LOFT

Každý rok nám módní průmysl nabízí nové trendy v oblečení, líčení nebo účesech. Ale nyní máme jedinečnou možnost seznámit se s novým trendem v bydlení – SWEET LOFT. Co si pod tímto představit? Novinku v bydlení sladkých a veselých půd.


Buďte IN
Že přestavba podkroví přináší starosti a velké výdaje? Omyl! Můžete z půdy snadno udělat dětskou hernu s lezeckou stěnou, prosvětlený ateliér, posilovnu nebo domácí relaxační centrum a to za pár korun a málo času.

Máte-li v podkroví půdu, kterou užíváte jen k odkládání nepotřebných věcí či k sušení prádla, a jestli se vám udržení pořádku dávno vymklo z rukou, potom máme pro vás snadné řešení – SWEET LOFT, se kterým přišla společnost IP POLNÁ.

Pokojík za jeden den
Jako první krok je důležité připravit půdu na nové využití, takže začneme úklidem, stejně už to bylo dávno potřeba. Pak přijde na řadu podlaha. Nové technologie umožňují postavit na půdě ideálně rovnou podlahu s milimetrovou přesností, kontrolovanou laserem. Je to taková skládačka lehké konstrukce. Jejím základem je rošt, který vytvoří zhruba čtvrtmetrový prostor pod novou podlahou, určený k zafoukání tepelnou izolací MAGMARELAX® ECO. Jde o revoluční sněhobílou minerální izolaci, kladoucí důraz na ekologii. Bílá barva ukazuje na čistotu materiálu. Obsahuje totiž pouze přírodní pojiva z rychle se obnovujících organických látek, neobsahuje naopak žádné ropné produkty. Díky nižší energetické náročnosti při výrobě je vysoce šetrná k přírodě.
 

Dutina s nafoukanou izolací se zaklopí OSB deskami, dokonale spojených „na péro a drážku“. Tepelná izolace dramaticky zvýší komfort bydlení v domě. Udrží tam teplo. Teplý vzduch stoupá vzhůru, neunikne jako dříve skulinkami ven, nemá kudy. Izolace zároveň tlumí hluk, chrání proti ohni, v zimě hřeje a v létě chladí. Samotné izolování je hotovo již za tři hodiny. Bez velkého hluku, prachu a za plného provozu domácnosti.

Chci barvy duhy
Následuje nástřik na dřevěné konstrukce – trámy, prkna a latě – a na vnitřní stranu střešní krytiny, nejčastěji na tašky. Speciální technologie umožní nastříkat barvu v pěti základních barvách a nekonečném množství kombinací tak, aby se nedostala škvírkami na venkovní stranu krytiny. Lze namíchat i odstín na přání. Trendem letošního léta je žlutá a „oceánově“ modrá. Pastelově barevné odstíny jsou nejen krásné, ale též zvyšují životnost pálených tašek.
 

Majitel firmy IP POLNÁ Ing. Radim Vaněk přiznává, že doma SWEET LOFT také má. „Využívám ho jako osobní tělocvičnu a posilovnu,“ říká. „Ale moji kamarádi z práce na půdě vytvořili hernu pro děti. Je to velká výhoda. Když na jaře, v létě nebo na podzim prší, mají si kde hrát a nehrozí jim nebezpečí,“ vysvětluje.
 

Mám na to?

Určitě. SWEET LOFT díky kombinaci tepelné izolace podlahy je finta, která investici během 4 -5 let zaplatí z úspor na vytápění. Poměrně přesnou kalkulaci si sami můžete vypočítat na webové stránce nebo zavolat na bezplatnou telefonní linku 800 100 533. Odborníci rádi poradí a pomohou.

Využijte vhodného ročního období a také probíhající akce na všechny druhy izolací. Ještě dnes klikněte na www.magmarelax.cz/puda a vyplňte nezávaznou poptávku. Uvidíte, že SWEET LOFT vám a hlavně dětem splní všechny vaše představy!

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze