Úvod

Máte už svou domácí poštu?

Pracujete v pohodlí své domácí pracovny, anebo si užíváte vytoužený den volna, ale v tom si najednou uvědomíte, že musíte odeslat důležitou zásilku, anebo naopak potřebujete něco doručit až domů? Přeprava zásilek zná i jiné možnosti než jít na poštu.


Malá domácí pošta
Pokud ze všeho nejraději komunikujete prostřednictvím e-mailu, s oblibou nakupujete on-line, zkrátka naplno využíváte všech vychytávek, které postmoderní doba přináší, pak Vám jistě přijde poněkud nepohodlné chodit na poštu pokaždé, když potřebujete odeslat, anebo vyzvednout zásilku. Mnohem pohodlnější řešení představuje malá domácí pošta, kterou oceníte především při nedostatku času, anebo při nepřízni počasí. A to už vůbec nemluvíme o frontách. Řešení je pro Vás přeprava zásilek Fofr.

Přepravu řídíte z domova
Ptáte se, jak si takovou malou domácí poštu zařídit? Velmi jednoduše. Stačí si stáhnout on-line formulář, který si uložíte jako vzor. Kdykoli pak budete potřebovat něco odeslat, formulář pěkně v pohodlí svého domova vyplníte, a zásilka přijde až k Vašim domovním dveřím. Na velikosti přitom nezáleží. Cenné psaní, balíček, stejně jako objemný balík dojde na místo určení do 24 hodin. Výhodou navíc je, že můžete jeho pohyb on-line sledovat. Formulář najdete na webu profesionálního přepravce www.fofrcz.cz. Neztrácejte čas tam, kde nemusíte, přeprava balíků je tu pro Vás. Využijte jej raději k odpočinku, anebo ke zvelebování svého domova.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze