Úvod

Obkladové pásky: když je stavba hrou

Nejsou prchavým módním trendem letošního roku, naopak. Keramické cihlové obkladové pásky se osvědčily a staly se žádaným originálním a jednoduchým způsobem, jak dodat domu zajímavý a zároveň přirozený vzhled. Venkovní fasády či interiérové prostory díky nim získají svůj osobitý, nezaměnitelný styl.


Pro dům i byt, na velké i menší plochy
Obkladové pásky jsou jedním z hlavních produktů společnosti Lipea, s.r.o., společnosti, která má již 22 let profesionálního přístupu a zkušeností v oboru. Využití obkladových pásek je velmi široké, o tom již mnohý majitel nemovitosti určitě slyšel. Kde je tedy všude lze uplatnit? Pásky lze použít na zateplenou fasádu objektu, jako finální vrstvu certifikovaného zateplovacího systému, časté a oblíbené je obložení soklů, plotů, sloupů a také oken. V interiéru pak obkladové pásky poslouží jako dekorativní, ale i praktický doplněk… při obložení krbů, zdí nebo jejich částí. Své místo nachází i v kuchyních nebo reprezentativních prostorách.

Obkladove pasky v interieru

Obkladové pásky jsou mrazuvzdorné, stálobarevné a vysoká kvalita při zpracování jim garantuje dlouhou životnost. Stačí se jen rozhodnout a vybrat si typ: hrubý, rustikální historizující styl nebo raději hladký, moderní? Nevíte, jak by vybraný pásek, cihlová dlažba nebo i celý dům vypadal? Zkuste využít vizualizační konfigurátor, ten vám představu usnadní.

Obkladove pasky na fasade

Nadčasovost i designový prvek
Plus přitažlivost, hravost přírodního stylu a pocit přirozenosti a tepla – to vše vnesou obkladové pásky, někdy také označované pro své specifické vlastnosti jako klinkery, do vašich domovů. V několika variantách různých povrchů, v mnoha barevných odstínech jsou pro vás připraveny v nabídce společnosti Lipea s.r.o.; stejně jako pálené cihly vhodné jako dlažba na terasu, na cesty, chodníky, pěší zóny nebo i pro historické objekty a interiéry. Vybrali jste si? Chcete zajistit servis, poradit, zavézt zboží domů? Kontaktujte společnost Lipea a zjistěte, co vše (a jak) můžete pomocí obkladových pásků a lícových cihel změnit na svém domově!

logo lipea
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze