Úvod

Poležení DE LUXE

Řekni mi, v čem spíš, a já Ti povím, jak budeš zdravý a druhý den odpočatý. Parafráze známého úsloví nachází vítěze v každém, kdo svou ložnici vybavil luxusními peřinami DaunenStep. Italská značka se 105letou tradicí je výhradním dodavatelem Vatikánu. V Butiku DaunenStep v Lago di Como nakupuje George Clooney. Přehoz DaunenStep zvolila i choť italského exprezidenta Carla Adzelia Champiho. Věděla, co její manžel potřebuje a ocení.


Pokud i v posteli neradi splýváte s davem, jste na správné adrese. DaunenStep uspokojí nejnáročnější klienty proto, že dokáže splnit jakékoliv přání. Tato špičková italská značka nedávno zhotovila například největší péřovou peřinu na světě a zápis do Guinnessovy knihy rekordů má rozměry 560 x 270 cm. Takové si objednal zákazník. Ještě znáte důvod, proč se nepřikrýt něčím vskutku výjimečným?Nejluxusnější peřina na světě : NEJZÁZRAČNĚJŠÍ PEŘÍ Z ISLANDU

Přikryjte se zázrakem přírody! Nejkvalitnější peří, jaké kdy evoluce zrodila, je kajčí peří, nosí ho kajky, divoké kachny žijící na útesech Islandu. Když migrují, zanechávají svá hnízda opuštěná, ale ne ledabyle – vajíčka hřejí hedvábné chomáčky. Ty si dospělé kajky vytrhávají proto, aby posléze chránily mláďata před arktickými větry. Peří z opuštěných hnízd mohou vybírat jen zvlášť školení odborníci. V nebezpečných, takřka nepřístupných a velmi vzdálených místech opatrně vytěží z jednoho hnízda nejvýše 30 gramů peří. Ročně se tak nenasbírá více než několik desítek kilogramů kajčího peří po celé zemi. Proto je tolik drahé a vzácné, ale vy jím můžete mít vyplněnou svoji peřinu!Už Amundsen to věděl …
Kajčí peří je vyhlášené svými izolačními vlastnostmi. Už od dob Amundsena je do bund a spacích pytlů vkládaly polární expedice, aby přežily extrémní podmínky za severní ledovou točnou. Dodnes má toto peří lepší tepelné vlastnosti než jakýkoli syntetický materiál. Bohužel uměle se tito ptáci chovat nedají. Jakmile se ocitnou v mírně příznivějším prostředí, než v drsném arktickém, peří okamžitě ztratí původní kvalitu a tepelné vlastnosti. I proto je kajčího peří tak málo, že ho krom peřin jinde nenajdete. Bundy s touto vzácnou výpní by stály dle odhadů až 10.000 EUR, spací pytle přes 30.000 EUR. Extra jemné peřiny plnění kajčím peřím mají na povrchu pravé hedvábí. Kajčí peří drží konzistenci, nevytváří chuchvalce, nepřijímá vlhkost, uchovává si nekonečnou kyprost, pružnost a vysokou životnost. Podle šamanů má léčivé schopnosti. Vysmějte se zimě a pokloňte se matce přírodě! Nejluxusnější peřinu na světě si můžete koupit už za 4.300 EUR. Dodání v jakékoliv velikosti je samozřejmostí.Peřina se stříbrem = antibakteriální ochrana SILVER PROTECTION
I takovouto peřinu Vám DaunenStep dodá. Peřina DaunenStep 850 cuin, vychází z dlouholetých tradic a dovedností této značky. Výplň - extra velké chomáčky 100% prachového peří z certifikovaných husích chovů 1. třídy (EN 12934). Na povrchu je výběrová egyptská bavlna "Supersoft Batiste", ošetřená technologií "Silver protection".

SILVER PROTECTION: Stříbro bylo pro své antibakteriální vlastnosti užíváno již po staletí. Do té doby byly kladné vlastnosti tohoto drahého kovu vkládány do tkaniny vplétáním stříbrných vláken, nebo působením stříbrné páry na hotovou látku. Nově vyvinutá forma tzv. „Silver protection“ pracuje na základě nanotechnologií a to vpravením stříbrných iontů dovnitř vláken tkaniny.

„Silver protection“ jako metoda antibakteriální a ošetřená fungicidy:
· je permanentní
· odolná praní a chemickému čištění
· v souladu s přírodním pH pokožky
· maximálně efektivní (redukuje obsah bakterií až o 95% během 2 hodin)
· zabraňuje a eliminuje vznik zápachů
· redukuje vznik alergických reakcí Silver protection - je garance hygieny a přírodního pocitu svěžesti, je permanentní, redukuje obsah bakterií až o 95% během 2 hodin, je velmi vhodná pro alergiky.


KONTAKT:

Luxusních peřin, polštářů a velmi luxusních péřových přehozů z aktuální kolekce této jedinečné značky máme v nabídce nepřeberné množství.
WEB : http://www.interier24.com/periny-polstare-daunenstep.asp
Pokud budete chtít s čímkoliv poradit, zavolejte nám:
TEL.: +420/244470841
MOBIL : +420/734613557
Nebo napište. Psát můžete rusky, anglicky a česky na email: hqi@email.cz

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze