Úvod

Publikace RODINNÉ DOMY 2010 – nejlepší firemní katalog

Společnost G SERVIS se už po několikáté zúčastnila prestižní soutěže ZLATÝ STŘEDNÍK, kterou každoročně vyhlašuje profesní sdružení PR Klub. Soutěž hodnotí a oceňuje firemní periodické a neperiodické publikace určené k reprezentaci společnosti či prezentaci výrobků a služeb vůči zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům.


Společnost G SERVIS v letošním roce v této soutěži získala dvě významná ocenění v kategoriích: „Nejlepší firemní katalog“ a „Nejlepší firemní on-line prezentace“.

Z celkového počtu 133 přihlášených publikací významných společností, jako je Vodafone, ČEZ, Makro, Avon, ABB či Plzeňský prazdroj, se katalog „Rodinné domy 2010 – 900 originálních projektových řešení“ umístil na
3. místě v kategorii o nejlepší firemní katalog.

     

Publikaci společnost G SERVIS vydává již 15. rokem. Během svého působení se maximálně snaží o to, aby katalog byl rok od roku pro uživatele přijatelnější, přehlednější a působivější. Vynikající grafické zpracování, skvělá vizualizace domů, díky které si zákazník dokáže reálně představit svoje vysněné bydlení. U každého rodinného domu je samozřejmostí popis technických parametrů a cen jednotlivých nabízených projektů. Poskytnout zákazníkovi jasné a dostupné informace, to je krédo společnosti.

Katalog má celkem 512 stran na kterých je prezentována nejširší nabídku projektů v České republice. Budoucí stavebníci si v katalogu přehledně vyhledají jejich vytoužený dům i podle ceny realizace stavby. Získají návod, jak postupovat před a při samotném výběru rodinného domu a jaké druhy doplňkových projektů a služeb budoucí stavebník pro zahájení stavebního řízení potřebuje. Pak následují doporučení a mnoho užitečných rad pro vlastní realizaci stavby a zajištění vnitřního vybavení domu. 

Kompletní obrázky, informace a nástroje k projektům rodinných domů, které se z důvodu omezení tiskem nedají v katalogu zveřejnit, jsou obsaženy na video „DVD vyber si dům“. Unikátní
video DVD obsahuje i interaktivní aplikaci s nabídkou těch rodinných domů, které se „nevešly“ do tištěného katalogu. Umožní procházet vybrané projekty a nabízí virtuální prohlídky domů. Dělí se na PC část (bez nutnosti připojení na internet) a část, kterou si lze jednoduše spustit na stolním DVD přehrávači.

Individuálním podáním katalogu jedinečné zpracování prezentací a nabídky společnosti G SERVIS nekončí. Další ocenění, které získala je ocenění TOP RATED za
nejlepší firemní on-line prezentace. Internetové stránky www.vybersidum.cz spolu s ojedinělým zpracováním nabídky služeb formou microsite byly spuštěny v únoru 2010 a obratem zaznamenaly velkou oblíbenost zvýšením návštěvnosti a pozitivního hodnocení návštěvníků. Veškeré informace stavebník nalezne rychle a jednoduše díky uživatelsky přijatelnému a graficky profesionálnímu zpracování formou video prezentace.

www.vybersidum.cz
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze