Úvod

Samolepky na zeď udělají radost všem!

Také Vás chladné počasí za oknem spolu s blížícím se adventem inspiruje ke zvelebování Vašeho domova? Začínáte gruntovat, dokupovat textilní doplňky a tematickou dekoraci? Nezapomínejte ani na stěny a zkrášlete je designovými samolepkami! Samolepky na zeď, fototapety, obrazy, plakáty a další bytové doplňky můžete koupit i jako vánoční dárek.


Vyberte si roční období!
Každý z nás má rád jiné roční období. Že je to Vaše v nedohlednu? Nevadí, doma můžete otočit kalendář na libovolnou stránku. Pokud se Vám stýská po horkých letních dnech, proměňte bledou stěnu ve svém pokoji v písčitou pláž.

obraz piscita plaz

Nebo se naopak nemůžete dočkat, až vyrazíte na zasněžené vrcholky hor? Anebo až pokvetou první jarní květiny? Dekorační plakát Vám pomůže zkrátit dlouhé čekání na Vaše oblíbené roční období. Že Vás nezaujal žádný z nabízených motivů? Nechte si vytisknout svou vlastní krajinku!

ctyri rocni obdobi

Nadčasové samolepky na zeď
Dáváte přednost nadčasovým samolepkám, které budou ladit s Vaším bydlením po celý rok? Vyberte si některou z originálních samolepek a oživte svůj interiér nápaditým motivem, jako jsou třeba otisky rukou.

samolepka otisky rukou

Z bohaté nabídky si vyberou samolepky na zeď také příznivci decentnějších řešení. Je libo pnoucí květina, kytara, anebo zvířecí tematika? Záleží na Vás. Pokud se Vaše stěny nespokojí s „pouhými“ samolepkami, můžete jim dopřát také fotky na zeď, samolepicí tapety, fototapety nebo obraz. Fantazii se meze nekladou.

samolepici dekrace kytara

Pro děti a pro tatínky
Dekorativní obrázky na stěnách nejvíce ocení děti. Takže hurá do jejich pokojíčku! Samolepky a fotky na zeď potěší miminka i teenagery. Jen vybrat ten správný motiv.

samolepka na zed dracek

A nesmíme zapomenout ani na tatínky. Možná to nedají najevo, ale když jim oživíte pracovnu, budou mít radost. Motiv golfového hřiště potěší každého golfistu. A ještě jeden tip na radost – tentokrát pro všechny řidiče a samozřejmě také řidičky. Dálniční známka není jediná samolepka, která je potěší. Stylové samolepky na auta tolik neprovětrají Vaši kapsu a navíc jsou originálnější!

golfove hriste

Největší výběr samolepicí dekorace za nejlepší ceny najdete na stránkách specializovaného e-shopu www.i-dekorace.cz.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze