Úvod

Solární dřevohliníková bezúdržbová okna šetří Vaše peníze

Patříte mezi lidi, kteří plánují stavbu domu nebo rekonstrukci bytu či domu spojenou s výměnou oken?


Pokud ano, věřte, že se na Vás právě usmálo štěstí. Už nemusíte přemýšlet a složitě zjišťovat, která okna budou právě pro Váš dům ta nejvhodnější. Firma ALBO, která je českým výrobcem oken s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi si Vám dovoluje představit solární dřevohliníková bezúdržbová okna. Musíme si především ujasnit, co od nových oken očekáváme.

             

Většina z nás hodnotí nejprve vzhled, aby okna hezky ladila k domu a byl na ně příjemný pohled jak z venku tak zevnitř. Okna nám však mohou poskytnout mnohem více služeb. Především je to výrazná úspora energie a absolutní bezúdržbovost. A právě všechny tyto zmíněné aspekty splňují jen solární dřevohliníková okna nabízená firmou ALBO a stávají se tak absolutní jedničkou na našem trhu s okny. 

Výhody použití hliníku v dřevohliníkových oknech:
  • Hliník, který je z vnější strany, chrání dřevěné okno a tím mnohonásobně zvyšuje životnost.

  • Je absolutně nenáročný na jakoukoliv údržbu.

  • Nemusíte jej natírat a je stálobarevný.

  • Navíc je možné si barvu hliníku vybrat z mnoha variant barevného spektra podle Vašich potřeb a požadavků.

Dřevo z vnitřní interiérové strany pak působí velmi příjemně a opět je možné si vybrat z více typů a barev. Jak je vidět, požadavky na vzhled uspokojí opravdu široké spektrum zákazníků. Dostáváme se ale k důležitější otázce a tou je úspora energie. Dochází k ní díky speciálním sklům, která nejenže výborně izolují a zabraňují ztrátám tepla, ale také propouští maximum slunečního tepla během celého roku. Což oceníme zejména na jaře a na podzim, když nebudeme muset přitápět. Solární dřevohliníková okna se výborně hodí nejen do běžných domů, ale jsou i nejlepším řešením pro stavitele nízkoenergetických a pasivních domů. Okna je vhodné nejlépe umístit na jižní nebo západní stranu, abychom co nejvíce využili jejich funkce a tím také uspořili nemalé finance za topení. Topnou sezónu tak můžete díky oknům výrazně zkrátit. Proto neváhejte příliš dlouho a obraťte se na tým našich odborníků a začněte s novými okny šetřit co nejdříve.

             

Martin Bouchal - ALBO okna a dvere s.r.o.
Bezplatná linka: 800 900 818
Více informací najdete na www.albo.cz

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze