Úvod

Systémy STOBAG, elegantní ochrana před sluncem

Pokud rádi odpočíváte na své zahradě, balkóně, či terase, o vyšší komfort Vašeho odpočinku na čerstvém vzduchu se postarají moderní markýzy a pergoly. Vybrat si můžete z mnoha typů, od jednoduchých balkónových markýz, přes volně stojící dvojité clony, až po důmyslné střešní systémy s volbou zastínění.


Markýzy a pergoly STOBAG zpříjemní Vaše posezení
Venkovní posezení nám poskytuje příjemné zázemí pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Pokud si chceme svůj odpočinek naplno vychutnat, měli bychom svou terasu, balkón či oblíbené místo v zahradě doplnit o markýzu nebo pergolu. Přece jen dlouhodobý pobyt na přímém slunci neprospívá našemu zdraví, natož pak zdraví našich dětí. Osvědčené řešení, jak si zpříjemnit posezení na čerstvém vzduchu, a zároveň se chránit před sluncem i deštěm, představují markýzy.

Široká paleta protisluneční ochrany to je systém STOBAG
Markýzy jsou moderní prvky stínící techniky, které se díky svému elegantnímu vzhledu a vynikajícím užitným vlastnostem těší rostoucí oblibě majitelů novostaveb, stejně jako starších objektů. Široká paleta systémů protisluneční ochrany umožňuje najít efektivní řešení pro každý typ stavby.
 

Mimořádná kvalita a elegantní vzhled
Všechny markýzy a pergoly STOBAG vynikají svou mimořádnou kvalitou a vysoce elegantním vzhledem. Komponenty na markýzy jsou vyráběny z hliníkových slitin s kvalitní povrchovou úpravou. Ocelové díly jsou pozinkované a lakované práškovými barvami. Kvalitu konstrukce umocňuje použití nerezového spojovacího materiálu.
 

Na markýzy se nejčastěji používají kvalitní akrylové látky s vysokou ochranou proti UV záření. Na výběr je více jak 250 designů akrylových látek nebo jsou pro některé výrobky na výběr materiály Screen nebo Soltis.

Vysoce komfortní automatické ovládání
Další z předností markýz STOBAG je možnost instalace automatického ovládání, na jehož komfort si velmi rychle zvyknete. Elektrický pohon ve spojení se slunečním a větrným čidlem zajišťuje nejen bezpečné ovládání, ale i ochranu markýzy před možným poškozením. V případě silného větru či bouřky totiž dojde k automatickému zasunutí markýzy.
 

Pořiďte si markýzy STOBAG je to značka kvality a spolehlivosti.

Dopřejte si také Vy jedinečné spojení dokonalého komfortu a krásného vzhledu. Pořiďte si markýzy, které budou sloužit i dalším generacím. Více informací o jednotlivých typech markýz a pergol najdete na stránkách www.stobag.cz.

 

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze