Úvod

Unica – vypínače pro váš domov

Stavíte nový dům? Tak jako si uvážlivě vybíráte podlahy, dlažby nebo nábytek, měli byste si také pečlivě vybírat vypínače a zásuvky, které svým vzhledem vhodně doplní váš interiér. Domovní přístroje Unica společnosti Schneider Electric přináší pro vaše rozhodování nejširší paletu barev i designů v ČR.


V průběhu let se stala nejoblíbenější řadou Unica Colors. Ta vám nabízí dvacet barev vyměnitelných dekorativních rámečků. Pokud se vám do interiéru lépe hodí luxusnější kovové nebo dřevěné rámečky, můžete zvolit řadu Unica Top. Kromě těchto jsou v systému Unica další řady - Basic, Quadro, Plus, Class a Allegro. Díky modulárnímu řešení systému je lze vzájemně kombinovat. Použijete tedy jeden druh přístroje (vypínač, tlačítko, zásuvku, stmívač, …) a k němu můžete nakombinovat jakýkoliv krycí rámeček z celé nabídky.

Schema skladani
Krycí rámečky můžete měnit i vy jako laik, kdykoliv a bez nutnosti použití nářadí. Zabere to jen 15 sekund.


Při návrhu systému Unica jsme mysleli i na pohodlí uživatelů. Před malováním nemusíte složitě olepovat vypínače páskou, aby se neumazaly. Pouze během několika sekund sejmete z vypínačů krycí rámečky. Na zdi zůstanou plně funkční přístroje kolem nichž poté vymalujete. Po malování krycí rámečky nacvaknete zpět. Přístroj nadále bude fungovat a vy nemusíte vypínače složitě čistit. Zároveň barva na zdi jde až pod rámeček vypínače, takže výsledek je dokonalý.

kombinace barevnych ramecku zasuvky

Tím, že výměna rámečků v systému Unica je tak jednoduchá, můžete provést i rychlou a levnou změnu designu a barvy vypínače, pokud změníte interiér.
Všechny řady Unica nabízí přes 60 různých barev, materiálů a designů … a navíc jejich kombinace. Z této nabídky si vybere opravdu každý.

Vyberte si vypínače a zásuvky ekonomicky
Řada odzkoušená našimi klienty v praxi: tam, kde stačí základní varianta přístrojů, např. za nábytkem, v technické místnosti apod., použijte základní bílé provedení Unica Basic. Kde chcete barevně sladit vypínače a zásuvky s malbou, dlažbou, nábytkem nebo doplňky v místnosti, použijte řadu Unica Colors nebo Unica Plus. A tam, kde je vhodné doplnit a sladit kvalitní materiály kuchyňské linky nebo nábytku, lze použít luxusní řadu rámečků v designu Unica Top ve dřevě a ušlechtilých kovech nebo rámečky Unica Class v kovu, skle, kameni i kůži. Systém Unica naplní všechny vaše představy. A ještě drobnost: víte, že mezi barevnými a bílými rámečky v systému Unica Colors není žádný cenový rozdíl?

snadna zmena barvy ramecku

Moderní technologie pro inteligentní dům
Sortiment Unica nabízí širokou a úplnou škálu přístrojů. Od základních vypínačů a zásuvek, přes datová, telefonní či audio připojení, sofistikované elektronické prvky - stmívače, časovače, meteo stanice až po nejmodernější přístroje pro ovládání inteligentních domovních systémů. S pomocí technologie KNX nebo bezdrátového systému Connect můžete ve své domácnosti ovládat světla, žaluzie, vytápění, naprogramovat si světelné scény a mnoho dalších funkcí. Uspoříte tak energii, zvýšíte pohodlí a bezpečnost vašeho domova.

Novinky v sortimentu

Unica je produktová řada, kterou se neustále snažíme vylepšovat. Jednou z posledních novinek je USB 2.0 nabíjecí konektor. Tento mechanizmus můžete použít pro nabíjení telefonů, tabletů nebo jiných zařízení pomocí USB kabelu. Jeho výhodou je to, že USB nabíjecí konektor můžete v jednom rámečku zkombinovat s jiným mechanizmem například vidlicovou zásuvkou, datovou zásuvkou atd. Inovace dospěly i do designů rámečků. Rozšířili jsme sortiment o barvu aluminium a grafit v řadě Unica Top. Nyní můžete mít kompletní přístroj v těchto dvou luxusních barvách. V naší nejvyšší řadě Unica Class přibyl „industriální“ design pod názvem Corten Steel Oxide.

ramecek Corten Steeel Oxide a Alumiium Alu

V nabídce systému Unica naleznete vše pro moderní a bezpečnou elektroinstalaci. Více informací, včetně prodejních míst naleznete na stránkách www.vypinac.cz.

logo life
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze