Úvod

Využijte slevy na všechny projekty rodinných domů

15% sleva na všechny projekty rodinných domů. Společnost G SERVIS přichází nyní s akční slevou 15%! Kompletní projektová dokumentace pro stavbu rodinného domu od jediného dodavatele - to je obrovská výhoda šetřící čas, finance i komplikace.


Ještě před zahájením stavební sezóny přichází jednička v nabídce projektů rodinných domů, společnost G SERVIS, s velmi výhodnou nabídkou. V akci „Až do konce března vydatně pod nulou“ neohlašuje tuhé mrazy před příchodem jara, ale nabízí slevu 15% na nejdůležitější projekty potřebné pro zahájení stavebního řízení. To znamená, že v akčním balíku najdou zákazníci opravdu to, co každý stavebník pro stavbu a stavební řízení nezbytně potřebuje. Nejedná se tedy o, u jiných prodejců tolik oblíbený, mix žádaných a nechtěných produktů se slevovou nálepkou.

Akce se týká Projektu domu, Projektu osazení domu na pozemek, Průkazu energetické náročnosti budovy a Výkazu výměr. Stačí připojit Protokol o měření radonu a hurá s žádostí na stavební úřad. Výhodné je objednat měření radonu přímo u společnosti
G SERVIS současně s akční nabídkou a vše pro zahájení stavebního řízení máte do 10 pracovních dnů doma!

Při tomto postupu budou zákazníci odměněni nejen rychlostí, ale také prověřenou kvalitou služeb nejvýznamnějšího dodavatele projektů rodinných domů v České republice. G SERVIS dnes nabízí 950 projektových řešení nejrůznějších velikostí a kategorií, podle kterých bylo bezproblémově postaveno již na 21 500 domů.

Hlavní devizou projektů společnosti
G SERVIS je také okamžité zpracování klientských změn. Díky klientským úpravám je možné jakýkoliv projekt přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka, a to již od 900 Kč. Systém používaný společností G SERVIS zaručuje, že ani s klientskými úpravami dodávka projektů netrvá déle než zmíněných 10 dnů. Zákazník tak má jedinečnou příležitost získat kompletní, na míru ušitou, projektovou dokumentaci včetně řemesel za zlomek času a ceny, kterou by stála při individuálním projektování. 

To vše s dalšími benefity, které jinde nenajdete - například 3D vizualizace Vašeho nového domu nebo změny a úpravy vizualizací dle Vašeho přání ve 3D centru. Unikátní je i možnost trojrozměrného vjemu při prohlížení vybraných projektů se speciálními brýlemi. 

Pokud se chystáte v tomto roce začít stavět, využitím akční nabídky společnosti
G SERVIS budete za výhodných podmínek připraveni na stavební sezónu ještě před jejím příchodem.

www.gservis.cz


Seriál: Stavba rodinného domu

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze