Úvod

Je libo jídelní stůl, židle nebo set?

Také je základem Vašeho rodinného života pohodové a pravidelné stolování? Pokud Váš stávající nábytek v jídelním koutu začal tomuto rituálu ubírat na komfortu či stylu, poohlédněte se po lepším! Kde? Třeba v internetovém obchodě, který Vám představíme!


Zázemí pro hodování
Rádi jíte? Vytvořte si doma parádní gurmánské zázemí. Pro inspiraci Vám jistě poslouží zajímavá nabídka nábytku internetového obchodu www.obchod.strakos.eu
, kde si pohodlně vyberete všechny členy nábytkové rodiny, kteří patří do jídelny! Stoly, židle, taburety a další kusy nábytku, které si můžete zkompletovat dle Vašeho gusta, se vyznačují kvalitním zpracováním a velmi pěkným designem.

Jídelní sety dle libosti
Pokud jste velká rodina, která se často schází u společného jídla, pak jistě oceníte klasické uspořádání jídelního nábytku, a to v podobě velkého stolu s několika židlemi. Osvědčeným způsobem, jak vybrat nábytek do jídelního koutu či do jídelny, je pořízení celého setu. V nabídce tohoto internetového obchodu jich najdete skutečně mnoho. Vyrábějí se z masivu bukového dřeva. Nás zaujal jídelní set 37 Itálie s rozkládacím stolem MODENA a se šesti židlemi MILANO II. Robustní konstrukce stolu vyrobená z masívu bukového dřeva zakončená vrchní deskou z dýhy unese až neuvěřitelné množství dobrot. Po prostření nezbývá, než se usadit do pohodlně čalouněných židlí s lakováním v barvě ořechu. 

Nebo byste raději jinou barvu laku? Žádný problém. Máte totiž možnost volby různých kombinací lakování, stejně jako druhů čalounění. Že do Vaší jídelny se hodí pouze stůl? Vytvořte si svou vlastní sestavu! Různé modely židlí i stolů se těší, až se stanou částmi Vaší nábytkové mozaiky!

Jídelní stoly rozmanitých tvarů
U jídelních stolů, které jsou nápadné svou robustností, nepochybně oceníte jejich přirozeně krásný vzhled. Za ten vděčí zejména použití masivu bukového, dubového či olšového dřeva a barvám laku. Stoly jsou k dostání v nejrůznějších rozměrech a tvarech, od přísně hranatých, přes sympaticky oválné, až po harmonicky kulaté. Všechny se mohou pochlubit svou pevnou dřevěnou konstrukcí zakončenou horní deskou z dýhy či lamina. 

A jaký je náš tip? Elegantní rozkládací stůl ST32 ve tvaru obdélníku vyrobený z masivu dubu, který spolehlivě splní svou funkci a zapadne do mnoha typů interiéru.

Židle, které Vás usadí 
Při zařizování jídelního koutu tedy pokračujme výběrem židlí. Zátěžové židle z internetového obchodu www.obchod.strakos.eu unesou i hosta vážícího 120 kilogramů a jsou určené do provozů restaurací, hotelů i domácnosti. Jak by také ne, když se vyrábějí z 100% přírodního tvrdého dřeva! Zvolit si můžete jak barvu laku, tak vzor čalounění. Neváhejte nahlédnout do pestré škály vzorníků! Nábytkovou řadu skládající se ze stolu a židlí můžete obohatit buď celodřevěnými, anebo čalouněnými taburety. Náš tip: jídelní zátěžová židle MILANO I.
                 
Pořiďte si nový nábytek!
Jak vidíte, v tomto obchodě s nábytkem najdete vše potřebné k vybavení Vašeho stylového a komfortního gurmánského zázemí. Navštivte tedy jeho stránky a dobře se porozhlédněte, které židle a stoly by se hodily právě Vám! 

A několik dobrých zpráv nakonec. Nábytková rodina v obchodě www.obchod.strakos.eu se neustále rozrůstá o nové členy! V současné době můžete využít akčních slev na vybrané druhy zboží! Tak neváhejte a pořiďte si na novou sezónu nový jídelní nábytek. Šťastnou ruku při výběru a pak už jen příjemné posezení a dobrou chuť!

www.obchod.strakos.eu

Kam dál?

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze