Úvod

Konec drhnutí kastrolů v Čechách!

Říkáte si občas, k čemu vlastně máte myčku nádobí, když po každém větším hodování musíte ve dřezu pracně drhnout kastroly, které se do myčky už nevešly, anebo je ta Vaše neumí pořádně umýt? Dejte jí klidně výpověď. Máme pro Vás hned tři kandidátky, které udělají lepší práci za méně peněz.


Vše se pohodlně vejde
Do všech tří nových modelů vestavných myček nádobí tradiční české značky MORA se vejde slušná kopa nádobí. Vestavná myčka VM 532 X zvládne bezchybně umýt a usušit 9 sad nádobí a model VM 632 X dokonce 12 sad. Trojici uzavírá plně integrovaná myčka IM 641, která zvládne umýt 14 sad nádobí a navíc Vám místo klasických dvou košů nabídne hned tři. A co velké kastroly? S těmi si hravě poradí všechny tři modely. Mají totiž nastavitelný horní koš, do kterého se vejde i pořádně velký hrnec. Takže na drhnutí kastrolů ve dřezu můžete klidně zapomenout a v čase, kdy bude myčka mýt, si můžete třeba lakovat nehty.

mycka Mora VM 632 X

Šest mycích programů
Poté, co znečištěné nádobí naskládáte do košů, máte na výběr celkem ze šesti mycích programů, a to včetně rychlého intenzivního mytí, úsporného ECO programu anebo pouhého oplachování a sušení. Stačí si zvolit ten nejvhodnější program – záleží na tom, jak rychle, jaké množství a jak moc znečištěné nádobí právě potřebujete umýt. Teploty mytí se pohybují v rozsahu 40, 50, 62 a 65 stupňů Celsia.

mycka Mora VM 532 X

Chytré a úsporné
Nové myčky MORA jsou praktické také svými dalšími funkcemi. Důmyslný systém Aqua Stop hlídá jakýkoli únik vody během mytí, aby v případě poruchy mohl zastavit další napouštění vody a zajistit odčerpání vody z myčky. Funkce odložený start umožňuje naprogramovat automatické zapnutí myčky a využívat tak například výhodných nočních tarifů za elektřinu anebo přizpůsobit čas mytí chodu domácnosti. A nechybí ani přehledný informační displej. Při provozu dále oceníte úspornost, myčky jsou zařazeny do šetrné energetické třídy A++ , přičemž další úspory přináší možnost použití tablet 3v1.

Dejte sobě i svému dřezu více volna a dopřejte si prověřenou kvalitu za příznivou cenu v podobě libovolného modelu nových myček MORA. Pro více informací navštivte stránky www.mora.cz.

logo Mora
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze