Úvod

Kuchyňské dřezy - novinky

Méně čištění, více parády. Vzorem kvality jsou NanoGranitové a granitové dřezy německého vývojáře a prvovýrobce SCHOCK, především díky vlastnímu vývoji materiálu.


Hlavním cílem bylo a je dosáhnout odolnosti i nejnižších nároků na údržbu, aby dřez vypadal při minimální údržbě stále jako nový. Jen dřezy SCHOCK jsou i přirozeně antibakteriální díky iontům stříbra v základním materiálu. Patentovaná, vyvážená směs zaoblených křemenných zrn různé velikosti až po nejmenší dosahuje prakticky nejlepších možných vlastností dřezu s minimem pojiva na povrchu. Nejmodernější Schock-NanoGranit CRISTADUR má bez jakékoli povrchové úpravy hedvábně jemný povrch a Nanoefekt takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot.
Špičkový design, domyšlené doplňky a výroba pouze v Bavorsku staví dřezy SCHOCK při srovnání cen vždy kvalitou a vlastnostmi mnohem výše.

 
Akce: 
Od 15.března 2010 platí nové akční ceny pro prodejce i koncové zákazníky. V akci dosáhnete slev až 40%. Můžete tak nakoupit bez obav výrobky: nejkvalitnější - značkové a navíc za za vynikající cenu.
 
PDF akce ke stažení: http://schock.cz/kat_vyber2010.pdf 
 
 
Více informací: Suite, s.r.o., www.schock.cz

Kam dál?

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze