Úvod

Kvalitní firma vám zajistí i perfektní servis

Výběr firmy pro stavbu vašeho domu je věc velmi důležitá. Pokud firmu nezvolíte správně, přivodíte si řadu starostí a nepříjemností nejen v průběhu stavby samotné, ale i následně. Vždyť co může být horšího, než když po nastěhování do nového domu postupně zjišťujete řadu nedostatků, které pak musíte složitě odstraňovat. Stojí vás to spoustu času i peněz. Proto je výběr vhodné stavební firmy tak důležitý.


Jak vybrat stavební firmu?
Podle čeho ale kvalitní firmu vybrat? Důležité jsou samozřejmě reference, nejlépe osobní. Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo má s danou firmou dobré zkušenosti, nebo pokud můžete osobně navštívit dům, který firma postavila, je to ideální. Kromě toho byste se také měli zaměřit na to, jaké záruky firma na své služby poskytuje a jaký vám může nabídnout následný servis. Pokud si firma za svou prací opravdu stojí, obvykle má v nabídce i prodlouženou záruku a záruční i pozáruční servis. Společnost Ekonomické stavby šla v tomto případě ještě dál, pro své klienty připravila program, který na našem trhu doposud chyběl. Jedná se o program nazvaný Servisní prohlídky.

Servisní prohlídky
O co se v programu Servisní prohlídky vlastně jedná? Společnost Ekonomické stavby bude u každého nového domu rok co rok provádět kontrolu, aby zjistila případné počínající závady. Bude se jednat o drobná seřízení například oken či dveří, o kontrolu otopného systému, atd. Tím to ale nekončí. Na konci záruční lhůty, která může být 3, 5 či 10 let, provede společnost Ekonomické stavby hloubkovou kontrolu a velkou údržbu. Díky tomu budete mít jistotu, že dům je na konci záruční doby v perfektním stavu a nevykazuje žádné nedostatky.


Servis i po záruční době
Ale tím to však nekončí. Společnost Ekonomické stavby se v rámci programu Servisní prohlídky zavazuje, že v prohlídkách bude pokračovat i po skončení záruční lhůty, tedy po celou dobu, kdy bude klient dům užívat. Veškerá drobná seřízení budou v rámci této prohlídky provedena zdarma. Výhodou je, že servisní prohlídky bude provádět manažer stavby, který dům stavěl. Vzhledem k tomu, že dům zná opravdu důkladně, bude přesně vědět, na co se zaměřit. Navíc i klienti budou jednat stále se stejným člověkem, což je pro ně samozřejmě příjemnější, než když musí každou záležitost řešit s někým jiným.

Jak vidíte, vsadit na kvalitu se opravdu vyplatí. Každý, kdo již rodinný dům stavěl, vám jistě potvrdí, kolik času a starostí vám společnost Ekonomické stavby díky programu Servisní prohlídky ušetří.

O společnosti Ekonomické stavby
Ekonomické stavby, přední stavební společnost v oblasti výstavby zděných rodinných domů v regionu střední Evropy, se od svého založení v roce 1998 zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Od počátku své existence se Ekonomické stavby specializují výhradně na oblast bydlení a každoročně realizují a předávají svým klientům v České republice přes 400 domů.

Cílem Ekonomických staveb je zpřístupnit bydlení v rodinném domě co nejširšímu spektru zákazníků, čehož dosahují širokou nabídkou služeb – od individuálního projektu, přes vyřízení stavebního povolení a zajištění financování až po samotnou realizaci – a příznivými cenami. Ekonomické stavby chtějí být spolehlivým a stabilním partnerem pro výstavbu rodinných domů, který vždy nabízí něco navíc. Ekonomické stavby jsou ryze českou společností s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu a maximální efektivitu všech procesů. Ke spolupráci si vybírá silné a stabilní partnery, díky kterým může neustále svou nabídku rozšiřovat a zajistit stavbu domu za příznivou cenu. Společnost je držitelem certifikátu jakosti ISO 9001 již od roku 2003 a certifikátu ochrany životního prostředí ISO14 000 od roku 2007.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Ke Křižovatce 466 330 08 Zruč - Senec

telefon: 377 825 782
fax: 377 825 782
mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz
web: www.ekono
micke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze