Úvod

Malí velcí pomocníci do kuchyně

Pokud chcete vařit skvěle jako profesionální kuchaři, potřebujete k tomu dvě věci. Lásku ke kulinářskému umění a systém. Lásku k vaření člověk buď má, anebo nemá. Ale systémem Vám ochotně pomohou zavést naši malí velcí pomocníci.


Krásná kuchyně nestačí - musí být i praktická
Krásná kuchyně je zárukou toho, že v ní budeme rádi trávit svůj čas, tedy především vařit a stolovat. Jestliže chceme, aby nám šla příprava pokrmů pěkně od ruky, měli bychom věnovat náležitou pozornost vnitřnímu vybavení zásuvek. Ne všichni výrobci kuchyní na to však pamatují. Pokud plánujete novou kuchyni, ve které chcete mít vše pěkně a pohodlně po ruce, pak se ve svém kuchyňském studiu ptejte na vnitřní členění ORGA-LINE od firmy BLUM, které myslí na vše. Při práci v kuchyni jistě oceníte příborníky a rozdělovníky, stejně jako různé typy držáků (například na ostré nože, na kořenky, či talíře), které jsou součástí nízkých zásuvek. Velmi praktické je také vnitřní dělení prostoru velkých spodních zásuvek s pomocí příček.

organizator do supliku

Malí velcí pomocníci
Vnitřní členění ORGA-LINE se těší velké oblibě mezi každodenními i občasnými uživateli kuchyní. Za tuto popularitu vděčí především svým malým velkým pomocníkům, kteří podstatně usnadňují práci v kuchyni. Vyrábějí se buď z vysoce kvalitní nerezové oceli, z velmi odolných plastů, anebo z jejich kombinace. Můžete je pohodlně umývat také v myčce nádobí. Rodina těchto pomocníků, kteří jsou součástí moderního vnitřního vybavení, se neustále rozrůstá. Novinku představuje například speciální pouzdro s integrovaným řezákem na smršťovací potravinové fólie či alobaly. Stačí jen vytáhnout, uříznout a zabalit. Čas Vám ušetří také navíjecí tyčka BLUM, v jejíž společnosti můžete klidně zapomenout na dlouhé hledání začátku role.

organizer folie

Vaření je hra

Pokud svou kuchyni vybavíte spolehlivými pomocníky ORGA-LINE, vaření pro Vás bude hra. Držák nožů je tu proto, aby zvýšil bezpečnost Vaší práce v kuchyni. Držák talířů zabrání zbytečným střepům a dopřeje tak trochu klidu lopatce se smetáčkem. Sympatický držák na kořenky poskytne příjemný azyl všem Vašim oblíbeným druhům koření, takže své jídlo dochutíte během vteřinky.
Uvítali byste ve své kuchyni ještě více šikovných ORGA-LINE řešení? Pak určitě navštivte webové stránky www.blum.com Přejeme Vám hodně zábavy a spoustu gurmánských zážitků!

organizer na talire
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze