Úvod

Vstup do bezpečí

Mít pohodlný a bezpečný domov je bezpochyby přáním každého z nás. Výběr kvalitních vstupních dveří může mít Vaše bezpečí zásadní vliv.


Nadstandardní dveře vyžadují také nadstandardní kování – těžko najdeme lepší volbu než bezpečnostní sady německého výrobce Franz Schneider Brakel. Dodávané bezpečnostní sety splňují parametry dle klasifikačních bezpečnostních tříd 2 a 4. Značka FSB zároveň znamená, že funkčnost a zpracování jde ruku v ruce s perfektním estetickým dojmem.Bezpečnostní štíty jsou nabízeny v různých materiálech a designech.


Typickým příkladem je sada 7376, která v německém časopise TEST získala první místo ve skupině dveřních kování. Kuriozitou zůstává, že varianta v 2. bezpečnostní třídě dokonce překonala konkurenční modely ve vyšší třídě 3.
Společnost, která na trhu s dveřním kováním působí již od roku 1881, také dlouhodobě spolupracuje se světovými špičkami v oboru designu na rozšiřování obsáhlého katalogu unikátních klik a koulí kompatibilních se všemi typy dveřního kování.Set na vstupní dveře se nemusí skládat jen z neděleného štítu – bezpečnostní rozety FSB v kulaté, hranaté a dokonce i zapuštěné variantě zvládnou skvěle vypadat a zároveň nabídnout ochranu v 2. bezpečnostní třídě.

Při užití bezpečnostní rozety se z vnější strany vstupních dveří obvykle montuje dveřní madlo.

FSB nad ostatními výrobci jasně vyčnívá i v tomto směru a nabízí rozsáhlou nabídkou různých tvarů a materiálů. Společným jmenovatelem je důraz na kvalitu a jednoduchost designů.
Většinu modelů lze také vyrobit přesně na míru dle přání zákazníka.O robustnosti bezpečnostních kování FSB se přesvědčil také jeden ze zákazníků sám. Kování podrobil testu odolnosti proti palné zbrani. Ani po čtyřiceti střelách z ráže .44 Magnum se kování nepodařilo obměkčit. Znovu test na vlastních dveřích dělat nedoporučujeme, můžete ale navštívit webový katalog společnosti EfB, spol. s.r.o., který Vám účinnou zbraň pro boj s lupiči pomůže najít.Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze