Úvod

Zahradní párty stany

Díky svým vlastnostem se zahradní stany stávají nepostradatelnou součástí různých oslav, firemních a prodejních akcí, prezentací, rautů, nechybí ani při sportovních kláních, tanečních večírcích, svatbách apod.


Za dostupné ceny tak máme stále po ruce rychle sestavitelný přístřešek, který nás ochrání před prudkým sluncem, lehkým větrem či dešťovou přeháňkou. Oslava nebo jiná akce tak může pokračovat i za nepříznivého počasí.

            stan s moskytierou

Stany menších rozměrů 3x3 m mohou sloužit na zahradě dlouhodobě třeba místo altánu nebo chybějícího zastřešení, o něco větší můžeme použít jako přístřešek pro auto a velké stany 5x10 m vídáme ponejvíce jako prodejní pavilony na různých propagačních akcích. Nejprodávanější jsou ovšem stany o rozměrech 3x6m, které známe pod označením zahradní párty stany a jejichž využití je vesměs nejuniverzálnější.

stan s nuzkovou konstrukci

Nabídka stanů je v dnešní době veliká, vybrat si můžeme podle tvaru, k dispozici jsou romantické kruhové pavilony, nůžkové stany, složitelné jedním jednoduchým pohybem, stany menších i větších rozměrů, v různé barevné škále. Vybrat si můžeme čistě jen přístřešek, nebo naopak uzavíratelný stan s bočnicemi a okny, záleží na tom, k jakému účelu budeme stan používat. Cenově se můžeme vejít podle požadavků do jednoho tisíce korun, s dalšími nároky a velikostí pak úměrně stoupá i cena.

zahradni altan
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze