Úvod

Jak se v pohodě přestěhovat

Známé české přísloví praví, že je lepší dvakrát vyhořet, než se jednou stěhovat. Že s jeho obsahem plně souhlasíte, ale bohužel je ve Vašem případě stěhování nevyhnutelnou nutností? Není se třeba bát. Pokud dodržíte níže uvedené zásady, můžete se přestěhovat v naprosté pohodě a bez nervů.


Vše si předem naplánujte

Každý, kdo viděl film Kulový blesk, dobře ví, že pečlivé naplánování celé akce je základem úspěchu. Na stěhování si proto vyhraďte dostatečně dlouhý časový okamžik, pokud možno dovolenou nebo víkend, kdy nemusíte řešit pracovní záležitosti. Pro stěhování rodiny jsou ideálním časem prázdniny.

Zbavte se zbytečností

Stěhování Vám dává jedinečnou možnost, zbavit se nepotřebných věcí. Teď nebo nikdy. Čím méně věcí stěhujete, tím méně stresu Vás čeká. Těšte se na nový domov, kde začnete znova od začátku, a zbavte se zbytečností, které máte doma jen proto, že je Vám líto je vyhodit.

Obraťte se na prověřenou firmu


Poslední, ale zároveň nejdůležitější zásada zní: obraťte se na firmu poskytující stěhovací služby, která se může pochlubit dobrými referencemi, protože její pracovníci jednají profesionálně, a chovají se ke svěřenému majetku s patřičnou úctou. Klienti, kteří při stěhování využili služeb Stěhování Praha, si pochvalují nejen vysoce profesionální přístup, ale také možnost sledování zásilek online.

stěhovací služby

Pojištění zásilek a další služby

Za zmínku rovněž stojí pojištění zásilek do výše 5 milionů korun od okamžiku převzetí do předání, a to jak na přepravu, tak na manipulaci. A pokud náhodou dojde k situaci, že není nový byt připraven, věci pro Vás uschovají ve speciálním vyhřívaném skladu, do kterého máte v případě potřeby snadný přístup. Jen pro zajímavost přepravní boxy máte zdarma a víkendy jsou bez příplatků.

Jak vidíte, při dodržení uvedených zásad nemusí být stěhování bytů ani domů žádné drama, ale naopak součást příjemné změny k lepšímu.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze