Úvod

Světlo se již umí regulovat samo

Letní měsíce plné slunečních paprsků jsou již definitivně za námi. Začíná období umělého osvětlení, které není vždy vyhovující. Řešením, jak se vyhnout neustálému rozsvěcování nebo zhasínání, jsou regulovaná LED svítidla. Využitelné jsou v kancelářích, ve výrobních halách, školních třídách i v domácnostech. Výhodou LED svítidel je tak nejen široké využití, ale také značná finanční úspora.


Automatická regulace
Jak ušetřit a nekazit si přitom zrak? To je otázka, kterou stále častěji řeší české domácnosti. Stoupající ceny energií tlačí na výrobce osvětlení, kteří jednotlivé technologie posouvají stále dopředu. Kuřimská společnost KAMPOS je jedním z výrobců, který klade důraz nejen na kvalitu, ale také na úsporu. Zabývá se výrobou stmívatelných LED svítidel s různou svítivostí a především teplotou, které umožňují automatickou regulaci na denní světlo.

Výhody LED osvětlení
Tři čipové řady podle potřeby ručně nebo automaticky kombinují chladné, denní i teplé světlo. Tím se zvyšuje bezpečnost například zaměstnanců v průmyslových halách nebo se snižuje zraková zátěž dětí ve školách během výuky. Svítidla KAMPOS se díky své unikátní zámkové konstrukci dají variabilně barevně kombinovat a zvolit požadovaný efekt. LED osvětlení již dávno není jen chladné bílé světlo, pocitově je dokonce příjemnější než klasická žárovka.

osvetleni kuchyne

Česká interiérová svítidla
Mezi vysoce kvalitní interiérová LED svítidla české výroby společnosti KAMPOS patří řada GRAFEN. Jejich využití je variabilní, takže se uplatní v kancelářích, školách, sportovištích, obchodech i výrobních a skladových prostorách. Navíc je na všechny výrobky poskytována pětiletá záruka. Tato řada se skládá s celkem 16 typů svítidel.

svitidla GRAFN

LEDky šetří zrak
Také v oblasti světla a jeho vlivu na zdraví člověka existuje řada odborných studií, které se shodují v tom, že současná LED svítidla jsou nejlepším řešením. Hlavní výhoda tkví v tom, že jsou regulovatelná, umí limitovat oslnění okolo 19 až 20 jednotek UGR, a tím šetřit náš zrak. Jedná se o škálu osvětlení, která se pohybuje mezi 10 až 28 jednotkami.

Pro více informací navštivte stránky výrobce www.kampos.cz.
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze