Úvod

Zahradní lehátka, stany, houpačky a vše, co potřebujete pro letní radovánky

Také už se nemůžete dočkat letních radovánek? Zavíráte oči nad spoustou práce, kterou musíte ještě dnes udělat, a představujete si, jak odpočíváte na lehátku u bazénu, anebo se bavíte na zahradní party s přáteli? Udělejte si krátkou přestávku a nahlédněte do internetového obchodu, který nabízí vše pro letní radovánky.


Nezaměnitelná pohoda na lehátku
Pokud ze všeho nejraději odpočíváte na terase, u bazénu, anebo v zeleném srdci své zahrádky, pořiďte si pohodlné zahradní nebo plážové lehátko. Skládací křesílka a lehátka si navíc můžete vzít se sebou na letní dovolenou. Pokud je Vám blízké táboření v přírodě, jistě se Vám bude hodit také mechově zelená karimatka s přenosným sáčkem, kempinková sada nádobí, anebo rybářské křesílko v maskáčovém designu. Jestliže však dáváte přednost odpočinku na v dosahu své chladničky s nachlazenými nápoji, nezapomeňte na elegantní slunečník.Vše pro milovníky garden party
Ještě lépe než zahradní slunečník nás před slunečními paprsky, ale i před ostatními rozmary počasí, ochrání zahradní stany. Jejich hlavní předností je snadná montáž a výběr z mnoha barevných provedení. U zahradních stanů si můžete vybrat z několika druhů bočnic. Když si přes den pěkně odpočineme, máme dostatek energie na podvečerní party. Na tu jsou party altány jako stvořené. Jednodušší typy mají skládací trubkovou konstrukci, zatímco modely altánů pro náročné nabízejí komfort sekčního mechanismu umožňující rychlé rozložení i složení.


Odpočinek ve stínu zahradní houpačky
Zahradní houpačky k letní pohodě neodmyslitelně patří. Jejich komfort ocení nejen děti, ale i dospělí všech věkových kategorií. Díky impregnovaným stříškám nemusíte svou relaxaci na čerstvém vzduchu přerušovat, ani když se na nebi objeví mráček, ze kterého sprchne. Vybrat si můžete z několika designových provedení i vzorů látky, abyste svou zahradní houpačku mohli sladit s ostatním outdoorovým vybavením. Pokud už houpačku máte a praktická stříška Vám chybí, anebo došlo k jejímu poškození, můžete si pořídit pouze tento doplněk. Náš tip: Pěkně vypadá, když sladíte vzhled své houpačky se vzhledem venkovních markýz.


Tak nezapomeňte, zahradní houpačky, lehátka, stany a vše, co potřebujete pro Vaše letní radovánky, nakoupíte v internetovém obchodě www.vetroplus.cz. Přejeme Vám příjemné odreagování od práce a krásnou dovolenou!
Navštivte také ...
Fotogalerie
Doporučujeme
Nejčtenější
Diskuze